#2017-12-12 04:31:15 

ospowaty

Użytkownik

Mam pytanie do wszystkich, którzy mieli tą nieprzyjemność, że komornik się zainteresował udziałami w spółce... Co zrobiliście? Można się jakoś bronić przed zajęciem udziałów albo je odzyskać szybko? Czy jak spłaci dług to automatycznie to odpada? Proszę o pomoc!
#2017-12-12 06:55:33 

Stefan

Użytkownik

O to nieźle narozrabiałeś jak ci komornik na udziały wjeżdża... idź po prostu do prawnika. Najlepiej takiego specjalisty od prawa handlowego. On ci powie co i jak
#2017-12-12 07:18:49 

kołowata_agata

Użytkownik

Przecież zajęcie udziałów przez komornika może nastąpić nawet jak nie ten konkretny wspólnik ma długi, tylko np. inna osoba ma zaległości (np. podatkowe) więc nie oceniajmy się tak pochopnie. Najlepiej poczytaj o tym na jakichś sparwdzonych poradnikach prawnych. Ja ze swojej strony an pewno mogę polecić to źródło http://podatkiwspolce.pl/zajecie-udzialow-przez-komornika/. Pani prawnik pisze zrozumiałym językiem, więc nawet jeśli nie znasz się na prawie możesz szybko zrozumieć o co chodzi. Znajdziesz tam informacje co robić jak zajmą udziały w spółce i jak na przyszłość można tego uniknąć.
#2017-12-12 07:59:30 

Daria Janicka

Użytkownik

Najlepszym sposobem an uniknięcie gdziekolwiek komornika jest po prostu płacenie w terminie. No a jak jesteś wspólnikiem w spółce to chyba wiesz z kim ją tworzysz więc nie rozumiem później takich tłumaczeń, że to nie moja wina... Postaw się na miejscu wierzyciela
#2017-12-12 09:34:25 

Karaluch

Użytkownik

teraz na szczęście mamy internet, który poza oczywistymi głupotami czasem może nam pomóc. Sam korzystałem z informacji z tego typu blogów, który koleżanka wcześniej podesłała. To świetne źródło takich podstawowych informacji
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015