#2017-08-08 01:56:19 

kołowata_agata

Użytkownik

Mam firmę pod Poznaniem, przy której stoi magazyn. Niestety, do tej pory ogrodzenie z siatki się ie sprawdziło,bo już kilka osób wpadło na szaber i wyniesli trochę towaru:/ Dlatego, oprócz tego, że oczywiście zainwestuję w lepszą ochronę, to też chcę postawić wkoło ogrodzenie z betonu.
#2017-08-08 02:37:04 

Jagiełło

Użytkownik

Myślisz, że nowe ogrodzenie coś da? Wiesz, ze dla złodzieja to nie ma przeszkody, chyba, że to pies, albo właśnie kamery i ochrona?
#2017-08-08 04:04:15 

kołowata_agata

Użytkownik

Wiesz, na pewno takie ogrodzenie będzie lepsze, niż ta siata, która dotychczas była wkoło. Jeszcze była po poprzednim właścicielu, tylko ją nieco usztywniliśmy, ale byli na tyle perfidni, że sobie wycinali dziury nożycami.
#2017-08-08 06:51:34 

Ricardo

Użytkownik

Zdecydowanie, do magazynów i podobnych obiektów taki płot z betonu to jest najlepsze rozwiązanie. Jakiś czas temu przeglądałem ofertę ogrodzeń betonowych w Poznaniu, bo zastanawiałem się nad takim. Ostatecnzie wybrałem gabiony, no ale to do domu. Podrzucam adres, może Ci się przyda: http://www.n-instalacje.pl/gabiony/. To są takie kosze, do których się wrzuca właśnie fragmenty kamieni, czy łupków, albo innego surowca. Świetnie chroni, a przy tym wygląda bardzo efektywnie.
#2017-08-08 09:05:22 

kołowata_agata

Użytkownik

O, rzeczywiście to dość oryginalne. A jak ta siatka? Nie rdzewieje?
#2017-08-08 10:02:54 

Ricardo

Użytkownik

Nie, nie zauważyłem, by w którymkolwiek momencie pojawiła się na niej korozja, a mam już ją kilka ładnych lat. Zawsze też możesz imp rzedstawić swoje oczekiwania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015