#2017-02-14 20:23:12 

ospowaty

Użytkownik

Cześć, otoz chce przygotować stanowisko wystawiennicze na targi i zatrudnic do tego profesjonalistów, słyszalem wiele dobrego o firmie VERSUS, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć opinii innych osób, co Wy sądzicie o tej firmie, warto jej zaufać?
#2017-02-14 20:58:12 

kołowata_agata

Użytkownik

Jak słyszałes wiele dobrego o firmie to o co jeszcze chodzi?
#2017-02-14 23:32:12 

Daria Janicka

Użytkownik

To doskonała firma, która zarówno projektuje, jak i buduje stoiska wystawiennicze, powinienes wiedzieć ze tą poznańską firmę VERSUS tworzą ludzie z pasją od lat zajmujący się marketingiem i budowaniem pozytywnego wizerunku firm. Budowa stoiska wystawienniczego w ich wykonaniu to nie jest zwykła zabudowa, ale ich stoiska są bardzo funkcjonalne, odznaczają się niezwykła estetyką i pomysłowością.
#2017-02-15 01:55:48 

Karaluch

Użytkownik

Nawet nie wiedzialem ze stoiska wystawiennicze musi przygotowywac specjalna firma, myslałem ze ustawia sie jakieś stoły, półki i potem układa się towary i to wszystko, a tu proszę ile to człowiek może się dowiedziec na forum.
#2017-02-15 04:53:14 

Wieńczysław Nieszczególny

Użytkownik

Dodam ze owa firma wspołpracuje z wieloma znanymi przedsiębiorstwami nie tylko polskimi ale tez zagranicznymi, ich klientami są Bosch, Orlen czy Łowicz. Firma podczas projektowania i stawiania stoisk wystawienniczych jest w ciągłym kontakcie z klientem, uwzględniając wszelkie jego sugestie odnośnie projektu.
#2017-02-15 06:14:03 

ospowaty

Użytkownik

No dobrze, ale moja mała spólka nie jest tak rozpoznawalna jak te które podałeś i czy polecana firma zechce zaprojektowac i zbudować dla mnie stoisko wystawiennicze?
#2017-02-15 07:38:07 

Monique

Użytkownik

Oczywiscie ze możesz nawiazac z nimi współprace, kazdy klient jest traktowany indywidualnie a firma do kazdego projektu stoiska wystawienniczego podchodzi z wielkim zaangażowaniem, jest otwarta na innowacyjne rozwiązania technologiczne o czym swiadczą przyznane jej wyróznienia i nagrody.
#2017-02-15 09:04:31 

romario83

Użytkownik

Muszę przyznac ze dzięki tej firmie moja marka stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale i w świecie, moje stoisko wystawiennicze na targach w Poznaniu jest co roku odwiedzane przez wielu stałych kontrahentów i ciagle przybywa mi nowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015