#2017-02-14 03:41:30 

Monique

Użytkownik

Witam Was, Drogie Kobietki. Od jakiegoś czasu mam bardzo wstydliwy problem, a mianowicie popuszczam w majteczki w bardzo różnych sytuacjach, borykam się z tym problemem juz dosyc dlugo, w aptece farmaceutka poleciła mi jakieś tabletki, lecz nie mogę powiedzieć, żeby pomogły. Zdarza się to w sytaucjach, kiedy np. sie smieje, cos podnosze albo tancze. Kompletnie nie wiem, co mam robic. Czy któraś z Was miała taki problem?
#2017-02-14 04:39:38 

Besella

Użytkownik

Podczas nietrzymania moczu, w Twoim przypadku jest to zapewne wysiłkowe nietrzymanie moczu, bardzo ważne są ćwiczenia, między innymi cwiczenie miesni Kegla. Radze Ci udac sie do lekarza, on na pewno poradzi więcej niż farmaceuta w aptec e. Na rynku dostepne sa tez specjalne podpaski dla kobiet z dolegliwosciami takimi , jak Twoje.
#2017-02-14 05:17:08 

Brika

Użytkownik

Pociesze Cię, że nie jest to choroba nie do wyleczenia ;) W Proctogin-Centrum Miednicy Mniejszej w Poznaniu wykonuje sie laserowe leczenie nietrzymania moczu. Jest to najskuteczniejsza metoda. Tutaj - http://www.proctogin.pl/pl/porady/nietrzymanie-moczu-i-stolca-leczenie/ znajdziesz info na ten temat ;) i niech to nie bedzie dla Ciebie temat tabu, choroba jak kazda inna. Podobno 3 miliony Polek po 20 r.ż. cierpi na nietrzymanie moczu a przez wstyd tylko pogarszają swoj stan zdrowia
#2017-02-14 08:05:52 

Monique

Użytkownik

Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015