#2016-11-02 23:20:42 

Halinka

Użytkownik

witam wszystkich.:) udało mi się dokonać cudu – otworzyłam własny hotel! Mamy usługi spa, świetną restaurację i obsługę, ale dodatkowo w ofertę chcę wkręcić dodatkową możliwość, czyli dowóz gości z lotniska albo z dworca czy skądkolwiek chcą. Zastanawiam się jak to zorganizować. Czy kupować własne auto i zatrudniać kierowcę?
#2016-11-03 01:11:20 

Daria Janicka

Użytkownik

na Twoim miejscu rozegrałabym to trochę inaczej.:) zawsze możesz zainwestować w tanie wypożyczanie dobrych samochodów i bardziej Ci się to opłaci. Utrzymanie dodatkowego auta może Cię trochę kosztować, choć nie wiem jakie masz zasoby… ale jak jest spa i luksusowa restauracja to auto też powinno mieć klasę.:)
#2016-11-03 02:07:12 

bassillia

Użytkownik

to ja pójdę o krok dalej i zaproponuję Ci wynajem samochodu z kierowcą :D. Zlecając takie rzeczy zewnętrznej firmie masz zdecydowanie mniej problemów na głowie. Poza tym tacy kierowcy są zwykle już „obyci” i w razie czego nie zrobią Ci siary, a dogadają się z klientem w języku obcym.:)
#2016-11-03 03:45:43 

Daria Janicka

Użytkownik

no i jeszcze popatrz na to, że wynajmując możesz dopasować auto do indywidualnych potrzeb klienta. Dla superbogacza wynajmiesz baaardzo luksusowy pojazd, a dla tych trochę biedniejszych równie ładny, ale tańszy. Wszyscy będą zadowoleni i dopasujesz się do ich potrzeb.:)
#2016-11-03 05:28:49 

Halinka

Użytkownik

dzięki dziewczyny, to ma sens.:) a jakie auto wzięłybyście dla superbogacza?
#2016-11-03 06:50:36 

Daria Janicka

Użytkownik

ja się nie znam na autach, ale na pewno taki bardzo błyszczący nowością, może z odkrytym dachem.:D a poza tym jak się zastanowić to czasem możesz potrzebować busa – by wpakować więcej osób.;)
#2016-11-03 09:42:24 

Daria Janicka

Użytkownik

błyszczący i z odkrytym dachem, ok.:D Mi się podoba Toyota GT86, ale dla luksusowych gości może bardziej bym wynajęła Mercedesa SLK Cabrio AUTOMATIC. Macie rację, że jest wiele możliwości. Super!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015