#2016-08-30 07:13:31 

Drwal

Użytkownik

Kochani potrzebuję dobrej firmy organizującej imprezy firmowe. Co mi polecicie jesli chce zeby organizacja stała na wysokim poziomie, a koszta nie zwaliły z nóg? Prosze o powazne odpowiedzi i pozdrawiam.
#2016-08-30 09:18:55 

Sowa

Użytkownik

Byłam wiele razy na różnych imprezach integracyjnych i eventach firmowych i zdecydowanie najlepiej wspominam organizowane przez te firme: lukanowscyep.pl/. Róznica jest kolosalna jesli chodzi o dbałość o szczegóły i dopięcie atrakcji i wydarzeń w czasie. Wszystko wydaje siebyc takie naturalne i wynikajace z siebie a jednak ktos to rezyseruje. Naprawde piątka za sumienność.
#2016-08-30 09:29:03 

Wieńczysław Nieszczególny

Użytkownik

Cześć. Tydzień temu uczestniczyłem w dużej imprezie firmowej w Warszawie zorganizowanej przez Łukanowskich i nadal jestem pod dużym wrażeniem. Zdecydowanie najlepsza impreza firmowa na jakiej byłem. Oczywiscie organizacja i atrakcje bardzo pozytywne ale najwazniejsza była koncentracja na pracownikach dzieki czemu naprawde dało siewyczuc ze jest to impreza dla nas. Super sprawa.
#2016-08-30 11:15:07 

Drwal

Użytkownik

Dokładnie o takie informacje mi chdziło. Opinie znalezione przeze mnie w sieci potwierdzają wasze słowa wiec serdeczne dzieki za pomoc pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015